Váš nákupní košík je prázdný

mobil mobil: +420 723 925 303
(volejte 8:00 - 16:00 hod.)
e-mail mail:info@vune-parfemu.cz

Calvin Klein One

První a úspěšný pokus Calvina Kleina o unisexovou vůni. Je to svěží bomba v jednoduché placatce, s notnou dávkou dřev na konci parfému, a když se snažíme je rozlišit, nacházíme postupně hodně citrusů, špetky čaje, fialkové vůně a mýdlový podtón čistoty.  Lze cítit i omamný jasmín, ostré a hořké kosatce, nechybí ani růže. Uváděné ovoce exotického koktejlu ve složení papáji a ananasu jsem ale marně hledala. Jedná se jednoznačně o citrusovou vůni. Zazní hořkost grapefruitů, sladkost mandarinky, svěžest citrónů. Legendární jako Light Blue, znáte ji, že.

V základě jasně zazní ona zemitá směs dřev, sladký santal, vlhké dubové mechy a cedrové dřevo. Tento závěr je jednoznačně mužský, ale i ženě může v určité fázi cedr dodat rozhodnost, sílu, rozumnost, muži naopak růže onu jemnost a smyslnost. Málokdy jsme přesně napůl vypolarizováni, avšak jsou to naše pocity, naše volba a pokud se v tom cítíme dobře, tak proč ne?

Je nekomplikovaná, jednoduchá, je jí v 200 ml balení opravdu hodně, takže účelově plní svoji funkci.

Je na vás, kam se s ní vydáte. Může to být letní průvodce na cestách, domácí osvěžovač pro celou rodinu, věrný pracovní pomocník či toužebná vzpomínka na něj, když jste jej ponechali doma a vydali se na poutní cestu  Indií.

Některé věci jsou tak samozřejmé, a chybí, až je nemáme. A tak se ploužíme povinnostmi dne, aniž bychom si uvědomovali, co všechno máme. A za tím vším je touha vyvíjet se dál.

Z unisexové vůně časem přerostete v hrdého nositele osobitého parfému který bude vyjadřovat vaši osobnost, tak, jako se rádi pocitově dobře oblékáme. I to je fáze hledání. Já jsem ty, ty jsi já. Jsme jedno a přesto tak odlišní.

Hodnocení recenze:

3.67/5 (6 Hlasů)

Věra Matoušková

Je mi 44 let, parfémy mě zajímají ze své podstaty, je to něco navíc, co nám život nabízí ve formě potěšení, mám ráda byliny, květiny, a výroba parfémů k tomu patří.V létě si kolem domu sázím levanduli, miluji aromatickou bylinkovou zahrádku, k tomu přirozeně mě zajímají i parfémy. Ráda čtu, i píšu, mám ráda esoteriku, ale i sport. Někdo prochází životem s logickým a rozumovým náhledem, já spíše pocitově a a věci se mi buď líbí, to jest prochází mým nosem, srdcem, rukama, nebo ne. Mám dva syny, a i ten jeden si každou novou věc, plyšáka, hračku, oblečení prvně očichá. Všem přeji příjemnou cestu životem se všemi jeho dary i vůněmi. Věřte, že s čerstvou kytkou v kanceláři se Vám den rozjasní.

Zobrazit další články autorky
 Věra Matoušková

Doporučte článek kamarádce

Baví Vás parfémy? Spolupracujte s nami na recenzích parfémů!

Komentáře k recenzi Calvin Klein One

Napsat nový komentář

K této recenzi nejsou zatím žádné komentáře, buďte první, kdo zde napíše komentář.

Calvin Klein One EdT 200 ml

Calvin Klein One EdT 200 ml

Naše cena:
759 Kč
Nejprodávanější:
Lady Gaga Eau De Gaga parfémová voda 30 ml
Bvlgari Black EdT 40 ml
Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert EdC 75 ml
Ferrari Light Essence Bright Toaletní voda 75 ml
Cartier Eau De Cartier EdT 100 ml
Calvin Klein Be EdT 50 ml
Calvin Klein CK 2 Toaletní voda 100 ml
Cartier Eau de Cartier Concentree toaletní voda 100 ml
Calvin Klein CK 2 Toaletní voda 50 ml
Calvin Klein CK One Summer 2015 Toaletní voda 100 ml
Calvin Klein Be tuhý deodorant 75 ml
Cartier Eau de Cartier EdT Unisex 50 ml
Lady Gaga Eau De Gaga parfémová voda 75 ml
Lady Gaga Eau De Gaga parfémová voda 50 ml
Calvin Klein Be EdT 100 ml
Calvin Klein One Deostick 75 ml
Bvlgari Black EdT 75 ml
Calvin Klein Be EdT 200 ml