Váš nákupní košík je prázdný

Zobrazit značky mimo nabídku
mobil mobil: +420 723 925 303
(volejte 8:00 - 16:00 hod.)
e-mail mail:info@vune-parfemu.cz

Jarní...

Voním ti, voníš mně - jak dech čistých jabloní, mátová sedlina na dně šálku, hedvábná uklidňující tlapka tvé kočky, záplava irisů a hyacintů  v květinářství. V březnu je nová naděje pro nadcházející jaro. Všem, které láska zrovna opustila nebo na ni teprve čeká, se otvírají překrásné scenérie přírody, které nám ukazují, kolik síly k regeneraci a znovuobjevení v sobě má. Nestěžuje si, že je po všech těch cyklech unavená, že nemá dobrou půdu, podmínky, setbu, čas. Nabízí nám stejné poklady květin, ptáků, pohledů do krajiny, které leckdy nevidíme či považujeme za samozřejmé.

Těším se na směs jarních cibulkovin, nesměle si razící cestu za sluncem, na japonské třešně v parcích, na nové začátky a neztrácím naději, víru a cíl.

Do jarního svěžího, ještě mrazivého vánku, se mi líbí hravý flakon Moschino Light Clouds, s bramboříkem, květy broskví, květinovým srdcem v podobě růží a lotosového květu. Na ambře, cedru a pižmu. Jarní čistota v světlomodrých barvách. Lehká jako obláček, jen stěží rozpoznatelná. Jemné pižmo, lotos. Hodně nenápadná.

Rovněž na jaro vybízí zcela optimistická lahvička v zářivých barvách, žlutá, neonově růžová a modrá, je další hravá věc od Moschino -  Hippy Fizz. Čistý citron v úvodu vystřídá ovocná dávka v podobě listů maliníku, růže, magnólie - nakonec pudrová fialka a cedr. Výdrž však rovněž nevelká.

A do třetice z jeho dílny lehce elegantní  v černo - červené úpravě Cheap Chic, který skrývá lehkou eleganci sotva rozpoznatelnou, ve stylu "jen jsem se natřela niveou a šla jsem?" Obsah  nádherný, něžné tóny fialky, bramboříku spojené s růžovým dřevem, prolínající se se svěžím hořkým pomerančem, kyselým yuzu a bergamotem. Sladká dřeva nakonec - mošus, ambra, vanilka, santal. Hm, tak tenhle u mě vyhrává.

Musím obdivovat bezstarostnost Moschino flakonků. Jsou vyrobeny s úsměvem, radostí a pocitem pohody. 

Hodnocení recenze:

2.79/5 (29 Hlasů)

Věra Matoušková

Je mi 44 let, parfémy mě zajímají ze své podstaty, je to něco navíc, co nám život nabízí ve formě potěšení, mám ráda byliny, květiny, a výroba parfémů k tomu patří.V létě si kolem domu sázím levanduli, miluji aromatickou bylinkovou zahrádku, k tomu přirozeně mě zajímají i parfémy. Ráda čtu, i píšu, mám ráda esoteriku, ale i sport. Někdo prochází životem s logickým a rozumovým náhledem, já spíše pocitově a a věci se mi buď líbí, to jest prochází mým nosem, srdcem, rukama, nebo ne. Mám dva syny, a i ten jeden si každou novou věc, plyšáka, hračku, oblečení prvně očichá. Všem přeji příjemnou cestu životem se všemi jeho dary i vůněmi. Věřte, že s čerstvou kytkou v kanceláři se Vám den rozjasní.

Zobrazit další články autorky
 Věra Matoušková

Doporučte článek kamarádce

Baví Vás parfémy? Spolupracujte s nami na recenzích parfémů!

Komentáře k recenzi Jarní...

Napsat nový komentář

K této recenzi nejsou zatím žádné komentáře, buďte první, kdo zde napíše komentář.

Moschino Cheap And Chic Light Clouds Toaletní voda 100 ml pro ženy

Moschino Cheap And Chic Light Clouds Toaletní voda

Naše cena:
733 Kč